Ceník služeb

Pro klienty zasažené válkou na Ukrajině je psychoterapie a krizová intervence zdarma

 

Klienti ČPZP (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna) starší 18 let mohou využít až pět setkání za sníženou cenu (za konzultaci zaplatíte plnou cenu, pojišťovna Vám 500 Kč z každého sezení proplatí oproti příjmovému dokladu/faktuře - max. u 5 sezení). Tato nabídka platí pro službu psychoterapeutické, krizové a rodičovské poradenství. Vzhledem k nutnosti vystavení dokladu o platbě (obsahuje dle požadavků pojišťovnu jméno, příjmení a datum narození) není možné anonymní poskytnutí služby.

 

PSYCHOTERAPEUTICKÉ PORADENSTVÍ:

Abyste měli šanci pohodlně a bezpečně zjistit, zda-li Vám spolupráce se mnou bude vyhovovat, první setkání může být zdarma (pouze pro službu psychoterapeutické poradenství). Pokud chcete tuto možnost využít, řekněte mi to prosím.

 

Nelahozeves..................................600/hod.

Délka sezení je 1 hodina, v případě práce s párem nebo rodinou 1 - 1,5 hodiny.

Možnou délku sezení vždy domlouváme spolu s klientem.

 

KRIZOVÉ PORADENSTVÍ:

V krizovém poradenství často pro pomoc a podporu stačí jen jedno sezení, proto je i první setkání placené.

 

Nelahozeves....................................600/hod.

Délka sezení je 1 hodina, v případě potřeby je možné domluvit sezení delší (max. 1,5 hodiny). Možnou délku sezení vždy domlouváme spolu s klientem.

 

RODIČOVSKÉ PORADENSTVÍ

V rodičovském poradenství často pro pomoc a podporu stačí jen jedno sezení, proto je i první setkání placené.

Nelahozeves......................................600/hod.

Délka sezení je jedna hodina, v případě potřeby je možné domluvit sezení delší (max. 1,5 hodiny). Možnou délku sezení vždy domlouváme spolu s klientem.

 

KRIZOVÁ SUPERVIZE.........................900/hod.

místo a délka sezení záleží na domluvě a potřebách klienta (organizace); při delším sezení (5 a více hodin) je možné domluvit slevu

INDIVIDUÁLNÍ SUPERVIZE......................700/hod.

délka sezení je jedna hodina, v případě potřeby je možné domluvit sezení delší (max. 1,5 hodiny). Možnou délku sezení domlouváme vždy spolu s klientem. Sezení probíhají většinou v Nelahozevsi nebo online. V případě většího počtu sezení je možné supervizi realizovat i v prostorech objednávací organizace.

 

ASISTOVANÝ KONTAKT/FACILITACE/MEDIACE

většinou probíhá v prostorech objednávající organizace. Pro přípravu jednotlivých účastníků je možné využít i prostory v Nelahozevsi.

 

Příprava jednolivých účastníků kontaktu.....................600/hod.

sezení jsou hodinová, někdy stačí jedno setkání, někdy je potřeba se potkat opakovaně

 

Facilitace setkání nad dohodou (mediace)...................900/hod.

setkání trvá většinou hodinu a půl až dvě hodiny

 

Facilitace setkání s dítětem............................................900/hod.

setkání bývá většinou hodinové až tří hodinové

_________________________________________________________________________________________________________________________________

poskytované služby: psychoterapie, psychoterapie děti, rodinná psychoterapie, rodinné poradenství, párové poradenství, manželská poradna, krizové poradenství, asistovaný kontakt, supervize, psychoterapie online

snadná dostupnost z lokalit: Kralupy nad Vltavou, Mělník, Roudnice nad Labem, Neratovice, Libčice nad Vltavou, Velvary, Veltrusy, Odolená Voda, Roztoky u Prahy, Praha Západ a Praha Východ